Září 2011

Fotbal.

12. září 2011 v 22:04 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Přívětivý pozdrav. Ahoj.
Tak úvod je za náma a ani to nebolelo. Už jsem za tu dobu jeden článek psala, ale nějak jsem si to rozkouskovala a neuvědomila jsem si, že jsem to vypla.. i s neuloženym článkem. Zajímá mě, jak jste se měli a tak. Ale to teď počká. Začala škola a jde na mě zas ten samej stereotyp. Ba ne, kecam. Začala jsem hrát fotbal, můj dávnej sen a já si ho plním. Jsem v bráně, takže hrdě nosím číslo 1 ! Náhodička jako prase.. Ne, nehraju za Spartu, ani Slávii a ani Bohemku. Škoda. No.. odchytala jsem teprv dva a půl zápasu.. ale! ani jednou jsme neprohrály (my ženy). Jednou to byla remízka 0:0 a pak vítězství 4:3!
Přišla jsem na to, že fotbal je můj život. Jo. Bohemka.. Barca... na to všechno koukam, hltam.. miluju. Koukam na tátovi zápasy, chodim s nima trénovat. Chodim na fotbal kam jen můžu. Já budu jednou nejlepší brankářka na světě. Já se dostanu někam na vrchol.. Tohle je teprv začátek. Při každém tréningu na hřišti necham všechno. A na zápase ještě něco navíc. Ve středu proti sukýnkám. Nakopem jim zadky..rozmyslej si, jestli chtěj příště hrát proti nám. Proti lvicím!
Nevím, jestli chci psát pravidelně, nebo tak.. ale po dlouhý době už to chtělo. Dokonce mi vyhrožovali přes mail, že jestli se nepřihlásim, že mě zrušej. Tak jsem tu.. a taky mi tu přibyl koment, tak se mi po tom zastesklo.. hustý.Asi se zatim mějte, příjdu!