vÝÝÝkend!

27. února 2011 v 11:33 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Čtvrtek 24.2.2011 ->

Povznesená nálada? Co to?
Většinou jí mam jako na houpačce a dneska se cítím tak nějak vyrovaně. Dneska to byl parádní den. Sice ve škole jsem se akorát vytočila, neměla jsem si s kým pořádně popovídat, ale to se nějak vytratilo po třetí vyučovací, kdy jsem si i o PŘESTÁVCE začala dělat zápisky, zejména pak matematiky a češtiny. Jo, já jsem se učila, místo abych brouzdala po chodbě. Takhle vychovaně slušná jsem já ... ( :D )
Ale po škole... po škole (a to jsem čekala, jak to bude zabitý) jsem šla ven, no ven, byla jsem dohodnuta s mojí zláckou Addemsovou, tak jsme se v Praze vyblbli, ještě s J. a její máničkou... která je blonďatá a má vlasy do půli zad, akorát nevím, jestli na koncertě tancoval bez trika. A, a bylo to tak zevlácký, no jako vždycky, ale musim říct, že jsme se docela napapkali. Hlavně to SALKO. Víte co to je? :P To je přece takový to zahuštěný mlíko. Něco jako PIKAO, nebo JESENKA. To byl jeden z nejlepších zážitků tohoto tejdne. ZATIM ! :)Pátek 25.2. 2011 /Žižkovská noc/

Nějak mi to všechno nevychází. Nebo?
Nevim, tenhle víkend byl docela dobrej. Už jsem nebyla tak sama. V pátek chlastačka v ulicích. Chodili jsme tam jako chuligáni, byli jsme nedotkuntelní. Vyřvávali jsme písnička, ať už od Orlíků, Oiquellů, Totáčů, N.V.Ú.ček... Byli jsme tam spolu, a nikdo nám najednou nemohl ublížit. Policajti? Ať si přijedou. Vysvětlili by sme to, možná by nás hodili domu a zapsali si nás. A co jako?
Nevim...nevim co se děje, zas sem se opila, sice ne do němoty, to ne. Ale zas jsem si dala brko. Proč to dělam, když to tak nenávidim, když mi to nechutná... ? NO, popravdě, cejtim se docela fajn. Vždycky si pak přijdu taková odlehčená. Čim to je? Sem blbá. Přestanu hulit, kouřit. Dneska jsem neměla ani jedno posraný cigáro.. jsem na to hrdá. Nejlepší je, že když se zhulim, tak cejtim v držce vodu. A to se pak dusim, a při tom mam v puse neuvěřitelně sucho. Tak vyprahle jak to jenom jde. le přesto se mi z huby line mazec vody. No, nic.
Popravdě nejhorší na tom hulení bylo, že se mi najednou chtělo děsně spát, ale když jsem zavřela oči, chtělo se mi zvracet. A to nekecam. Byla jsem tam s R. a zase to skončilo, jako minule.. byli jsme tam tak nějak spolu. A bylo to dokonalý... ach jo.

Btw. nadpis je schválně napsán (nazván) vÝÝÝkend -> byl to totiž tvrdej víkend. Já jen pak nebudu poslouchat, že jsem nezjištný hulvát, co neumí česky! Báj!
 


Komentáře

1 Therine Therine | Web | 27. února 2011 v 19:00 | Reagovat

Ten text pod tím pátkem si už jednou psala, ne? :D :))
Pikao ráda nemám..to radši normální mlíko ;))

2 Cmuk Cmuk | 27. února 2011 v 20:30 | Reagovat

no tak..

3 Roniee ♥ Roniee ♥ | Web | 27. února 2011 v 22:04 | Reagovat

Therine - tak se pozná dobrej čtenář. Bylo to to samé. Když hulíš, je to vždycky stejný, teda aspoň u mě. Jen chuť k jídlu, huba plná vody a spánek. Vím, že jsem ten článek použila... ale teď se mi zdál výstižnější. Ale děkuju, že sis toho všimla :))
Cmuku... ty můj malý uzlíčku. "No tak.." ? ... no... tak! :)

4 Therine Therine | Web | 1. března 2011 v 18:14 | Reagovat

Nemáš zač, Ronnie :))
A přeju trochu později(o den) všechno nejlepší k narozkám :) ty šestnáctko..kde jsou ty časy, kdy jsme se těšili na občanku, co? teď, když už jí máš rok jen stárneš, a stárneš a čekáš na 18. a potom se to nese několik desítek let :) To ale neznamená, že si život neužiješ a já ti přeju, abys měla úplně strašně hodně štěstí, dobrý nálady abych si tady četla články optimistické a šťastné Ronnie a aby Slečna Ronnie našla toho svého prince a jentak jí něco nezkolilo :) Hrozně jsem si tě oblíbila a věřím ,že sis narozky užila a oslavila :)

5 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 1. března 2011 v 20:00 | Reagovat

ty jo..neni hulení jako hulení...
myslim že nevadí si dát jednou za čas,ale když chceš blít a spát..nvm no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama