Heh.................................................................. ne.

22. února 2011 v 21:30 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Už nečekam. Žádný čekání, prostě jdu dál .. a ten kdo mi bude stíhat, může jít se mnou. Ne, nechci vyrukovat s tim že "čas jsou peníze" ... nejsem zkomertizovanej maniak. Myslím to tak nějak obrazně (duševně? xD)
Jediná zpomalenost v lidech, je ta za kterou si můžou sami. Tím, že pořád na něco, na někoho čekaj. Ale já už tu chybu dělat nebudu. Prostě - ber, nebo nech bejt.
Ani netuším, proč tak dlouhej a nesmysluplnej úvod. Už jsem pár článků napsala.. ale nepřipadali mi nějak důležitý, hezký, nehezký a tak jsem se rozhodla nezatěžovat vás tu. Ale tenhle bych zveřejnit chtěla, už je na čase, ne?
Chytá mě  zas věrná a neoblomná přítelkyně - deprese. Posloucham si Keksáky, Proč holky pláčou.. a dost o tom přemejšlim... JE to jeden z nejpravidivějších textů. A to nevynechávám punkový a jiný rockový klasiky.
Vlastně ani nevím, co vám chci tímhle článkem sdělit.
Možná to, že nevim, jsetli vlastně chci být zamilovaná. Třeba do R. -> chci, aby to bylo zase všechno jako na začátku? Už si tak připadam. A pak jsem se z toho čtvrt roku dostávala.. ne. Zakazuju si na to myslet. Už to jde tak nějak blokovat. Nějak se přimět říct "Nemysli na to. Na něj."
.
.
Pain

.
.
.
Nějak se vytrácíš má lásko, jak mince rozměněná na šestáky.. a ze šestáky vytrácím se taky.ějak se vytrácíš má lásko, jak průvan který zimouhřivě studí jak jinovatka, když se ránon vzbudíš... Nějak se vytrácíš má lásko, tak jako blednou v albech podobenky...tak jako žloutnou staré navštívenky ♥

Nevim proč, ale potřebuju vypsat ty miliony řádků. Miliony nepopsaných myšlenek....

To všechno co se mělo stát … bylo.. nic není staršího než včerejší den. A všechno co jsem včera zvlád … silou, je dneska úsměvný a vzdálený jen - spousta příběhů, lásek, jmen.. Ta chvíle kdy jsem prvně vál nocí nad dívčí nahotou a rock and roll zněl...Ta doba kdy jak slunce hřál pocit, že všechno mohl bych mít - jen kdybych já chtěl.. To už dávno je bohužel - Dávno, dávno, to slovo má slzu pod pousmáním. Dávno, dávno, zní ve mně vlídně a bez ustání... ♥
 


Komentáře

1 TheJmoto TheJmoto | Web | 23. února 2011 v 11:46 | Reagovat

sakra... kde jsou u tvých článků hvězdičky???
Chci jich tam dát pět (!)

2 r e b e c c a r e b e c c a | Web | 23. února 2011 v 17:52 | Reagovat

.. Chvíli jsem přemýšlela nad tím tvým komentářem a v jednom máš asi pravdu. Nikdo není na 100% upřímní ani lhář, když nad tím tak přemýšlím v tom článku jsem to ani nenapsala, ale šlo spíš o to co víc převládá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama