(chvilkové)............ Vzplanutí

19. února 2011 v 22:45 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
...možná jsem čekala na někoho, kdo by mi setřel slzy ze tváře, nebo na někoho kdo by mi na tváři vykouzlil úsměv. A možná jsem ho našla.
Včera, byl koncert. Naprosto úžasnej, a byl tam i on... Ne ON. Ale R. myslim, že jsem se o něm zmínila. Nevím, nejsem si jistá, ale asi k němu cítím víc, než bych měla.... A nevím., asi jsem šťastná. I když jsem včera během koncertu uronila slzu kvůli O. ... *a věřte nebo ne, za to bych si dala přes hubu* ...ale pak to nějak přešlo, aspoň na chvilku...
Seděla jsem tam, na lavičce a R. si přisedl ke mě, chvíli jsme si povídali a pak už jsem nevěděla co, tak jsem ho jen tak letmo objela... a bylo mi přáno. Po chvilce se naše rty začali spojovat a doplňovat, za chvilku jsem cítila jeho ruku pod mým trikem, ale ne tak hladově, nešel mi po kozách, prostě jen si mě přitáhl blíž... každý impuls, který jsem mu poslala mi byl plně oplácen, každý pevnější stisk... bylo to dokonalé, takhle jsem se necítila fakt dlouho. Ani nevím, jak dlouho jsme tam seděli... vím jen, že to bylo dost dlouho... asi tak čtvrt hodiny... vkuse. Aspoň jsem na chvilku zapoměla na toho zpropadence. Juchů.... A pak, když se odtáhl ...(moc brzo, než abych se ho mohla nabažit) si mě jen tak přitáhl a já jsem ho klidně mohla líbat na krku.
Pak se to posralo, protože jsem museli domů... asi jsem se zbláznila.
Juch.

Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...?

....NE. Zas to skončí blbě!!!
 


Komentáře

1 Es. Es. | Web | 20. února 2011 v 11:11 | Reagovat

Wáu. To muselo být tak krásné :)) Už žádné slzy, tohle prostě vyjde ! ;)¨Nemysli na to negativně, jen pozitivně..Bylo to úžasné a prostě to bude pokračovat ;)

2 Therine Therine | E-mail | Web | 20. února 2011 v 12:11 | Reagovat

Optimismus nadevše, že? :)
Tohle musí vyjít, musíš v to alespoň trošičku věřit..:)

3 *wif *wif | Web | 20. února 2011 v 15:53 | Reagovat

Tohle je vždycky krásný :)A houby to skončí blbě, dej tomu šanci :))

4 Christine Jacquess Christine Jacquess | Web | 2. března 2011 v 23:27 | Reagovat

Jééé... Tak to držím palce ať ti to všechno vyjde, jak má :) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama