Čerpadlo.

15. února 2011 v 20:58 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Už si prostě musim přečerpat, vymazat a utřídit myšlenky. Jsem hloupá, že jsem to neudělala už dřív. Ale co.
Vlastně si tu sedim docela v pohodě, posloucham Deep purple a tak nějak po dlouhé době mam chuť psát. Docela v pohodě? Co to kurva melu? Jsem naštvaně ponížená, ne, vlastně k tomu nemam důvod, ale cejtim se tak. Jo, vlastně. Co jsem vám chtěla zdělit. Spíš proč jsem zase na sebe tak nasraná. Proč jsem nasraná na celej svět... ON... jo On mě pozdravil, zhruba po dvou měsících. Já kráva si myslela, že je to už za mnou. Ale ne, nejdřív jsem byla fakt nejvíc šťastná, ale pak přišel na řadu mozek, a ten mi vysvětlil, že sem blbá... že ho nedokážu jen tak přestat ignorovat, je to škoda? Každopádně jedno "Čus" mě poslalo do stejnejch sraček jako před dvěma měsícema... Sakra. Dneska jsem potkala nějaký kluky v metru, a nee... nebyl tam nikdo podobnej. Do píči.... Sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky a jen sračky.
Ne, klid. Vzpomeň si na R. ... jo, je to lepší a bylo by to ještě suprovější, kdyby tu byl. Prosim. Ne, chovam se jak pubertální kráva. Ach jo.
V budoucnu plánuju delší články, víc do hloubky, ale dneska na to už prostě nemam. Ne. Nemam. JSEM PÍČA no a co?
pain
 


Komentáře

1 TheJmoto TheJmoto | Web | 16. února 2011 v 19:15 | Reagovat

No, taky se mi nedávno stalo, že mě po roce pozdravil kamoš... byla jsem z toho docela mimo. Ale pak jsem se přes to nějak přenesla a už je to tak nějak v pohodě.
Věř mi, že nejsi piča. Taky si tak někdy připadám, ale co už :)
A tohleto mi nedělej, takovýhle obrázky...

2 Es. Es. | Web | 17. února 2011 v 21:20 | Reagovat

Těžké jen tak to hodit za hlavu a prostě brát to v pohodě.. než se z toho úplně dostaneš potrvá, prostě nejde lusknout prsty a říct je to za mnou, jsem v pohodě.. sice by to bylo o mnoho snadnější, ale bohužel to tak nefunguje.. Přesto věřím, že bude líp a ty se budeš mít fajn, protože si to zasloužíš..

3 Christine Jacquess Christine Jacquess | Web | 18. února 2011 v 22:48 | Reagovat

Znám ten pocit...
ale věř, že chyba jistě není v Tobě.. a když jo, tak i v druhé straně. ;)
Jinak.. souhlasím s předchozími komentáři...

4 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 19. února 2011 v 9:58 | Reagovat

Možná by bylo lepší brát to jinak, kdybys byla nad věcí a brala ho jen jako exotické zpříjemnění..
nevím,nejsem ty,ale vidim že tě to trápí tak na něj zkus zapomenout a nebo si uvědom že je to jen On a ty si Ty!nenechej se rozhodit

5 Therine Therine | E-mail | Web | 19. února 2011 v 10:18 | Reagovat

Ronnie, dostaň se z toho! Dostaň se z tý pitomý deprese..! Nenadávej si, protože fakt píča nejsi.. Být v háji z jednoho pozdravu je úplně normální, mě stačí jenom blbej pohled..Zapomeň a vypni :) Je to těžký..ale musíš..

6 Dirky Dirky | 25. června 2015 v 12:35 | Reagovat

Tepelná čerpadla:

http://www.kskpraha.cz/tepelna-cerpadla.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama