Únor 2011

vÝÝÝkend!

27. února 2011 v 11:33 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Čtvrtek 24.2.2011 ->

Povznesená nálada? Co to?
Většinou jí mam jako na houpačce a dneska se cítím tak nějak vyrovaně. Dneska to byl parádní den. Sice ve škole jsem se akorát vytočila, neměla jsem si s kým pořádně popovídat, ale to se nějak vytratilo po třetí vyučovací, kdy jsem si i o PŘESTÁVCE začala dělat zápisky, zejména pak matematiky a češtiny. Jo, já jsem se učila, místo abych brouzdala po chodbě. Takhle vychovaně slušná jsem já ... ( :D )
Ale po škole... po škole (a to jsem čekala, jak to bude zabitý) jsem šla ven, no ven, byla jsem dohodnuta s mojí zláckou Addemsovou, tak jsme se v Praze vyblbli, ještě s J. a její máničkou... která je blonďatá a má vlasy do půli zad, akorát nevím, jestli na koncertě tancoval bez trika. A, a bylo to tak zevlácký, no jako vždycky, ale musim říct, že jsme se docela napapkali. Hlavně to SALKO. Víte co to je? :P To je přece takový to zahuštěný mlíko. Něco jako PIKAO, nebo JESENKA. To byl jeden z nejlepších zážitků tohoto tejdne. ZATIM ! :)Pátek 25.2. 2011 /Žižkovská noc/

Nějak mi to všechno nevychází. Nebo?
Nevim, tenhle víkend byl docela dobrej. Už jsem nebyla tak sama. V pátek chlastačka v ulicích. Chodili jsme tam jako chuligáni, byli jsme nedotkuntelní. Vyřvávali jsme písnička, ať už od Orlíků, Oiquellů, Totáčů, N.V.Ú.ček... Byli jsme tam spolu, a nikdo nám najednou nemohl ublížit. Policajti? Ať si přijedou. Vysvětlili by sme to, možná by nás hodili domu a zapsali si nás. A co jako?
Nevim...nevim co se děje, zas sem se opila, sice ne do němoty, to ne. Ale zas jsem si dala brko. Proč to dělam, když to tak nenávidim, když mi to nechutná... ? NO, popravdě, cejtim se docela fajn. Vždycky si pak přijdu taková odlehčená. Čim to je? Sem blbá. Přestanu hulit, kouřit. Dneska jsem neměla ani jedno posraný cigáro.. jsem na to hrdá. Nejlepší je, že když se zhulim, tak cejtim v držce vodu. A to se pak dusim, a při tom mam v puse neuvěřitelně sucho. Tak vyprahle jak to jenom jde. le přesto se mi z huby line mazec vody. No, nic.
Popravdě nejhorší na tom hulení bylo, že se mi najednou chtělo děsně spát, ale když jsem zavřela oči, chtělo se mi zvracet. A to nekecam. Byla jsem tam s R. a zase to skončilo, jako minule.. byli jsme tam tak nějak spolu. A bylo to dokonalý... ach jo.

Btw. nadpis je schválně napsán (nazván) vÝÝÝkend -> byl to totiž tvrdej víkend. Já jen pak nebudu poslouchat, že jsem nezjištný hulvát, co neumí česky! Báj!

Rozmýšlím jak umím... a už mě bolí hlava.

23. února 2011 v 20:49 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
..jé, jak sem vlezu tak hned změna jo? :) pěkný. (Kdyby jste nevěděli, nebo dlouho nepsali článek, je změna ve vzhledu při psaní nového článku) ... divný, jak taková blbost, pozvedne náladu, co?
Mám před sebou těžkej úkol.. úkol, kterej sem dost odkládala, nebo si neuvědomovala. Chci vůbec vztah...? Ne.. ne, to nebylo dost konkrétní.. chci chodit s R. ?
Mám ho ráda, jen co je pravda. Hodně ráda.. a když jsem ho viděla poprvý... exploze. V hubě tunu slin a oči nespolupracovali s mozkem. Nejdřív jsem se nemohla pohnout, a pak ani usmát. Nejdřív jsem s ním nemohla ani mluvit.. což se ovšem během pár piv vytratilo (viva la pivo!)
No, co vám budu vyprávět po pár dnech jsme šli ještě s pár kamarády ven.. na pivo, houbu, jablíčko, zelenou ... zelenou, zelenou, FUJ. A dost, jsme si povídali, tak nějak ze mě opadla tréma, ale to jsem na něj ještě myslela jen jako na kamaráda.. na koncertě, jak už jsem psala, se to tak nějak zvrtlo (a teď to nemyslim nějak špatně, jen se prostě vše obrátilo..) a naše jazyky se seznámili osobně ( bože, jak perverzně zní) Od tý doby jsem se dozvěděla jednu né moc příznivou věc, část už jsem vypovídala mojí nejmilovanější A. ten zbytek dostávám z palice... a docela se mi to i daří, po tom, co si s ním píšu. Pořád mě tu straší jedna věc, je to asi to jediný, proč váham. Jednou... jednou to skončí, a jak se s tim vyrovnám? A hlavně, jak to skončí? Já nevim, zažila jsem pár odstrašujících případů, a takhle bych nechtěla dopadnout.. ne, nikdy! Jenže, zase risk je zisk ne? No, zkusit to můžu, mám ho vážně ráda... a poslední dobou na něj myslím víc, než je zdrávo. Nechat tomu čas, to je jasný..jenže, jakmile se bude něco dít, vím že se pokusim couvnout. Vždycky couvnu..... bohužel.

Heh.................................................................. ne.

22. února 2011 v 21:30 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Už nečekam. Žádný čekání, prostě jdu dál .. a ten kdo mi bude stíhat, může jít se mnou. Ne, nechci vyrukovat s tim že "čas jsou peníze" ... nejsem zkomertizovanej maniak. Myslím to tak nějak obrazně (duševně? xD)
Jediná zpomalenost v lidech, je ta za kterou si můžou sami. Tím, že pořád na něco, na někoho čekaj. Ale já už tu chybu dělat nebudu. Prostě - ber, nebo nech bejt.
Ani netuším, proč tak dlouhej a nesmysluplnej úvod. Už jsem pár článků napsala.. ale nepřipadali mi nějak důležitý, hezký, nehezký a tak jsem se rozhodla nezatěžovat vás tu. Ale tenhle bych zveřejnit chtěla, už je na čase, ne?
Chytá mě  zas věrná a neoblomná přítelkyně - deprese. Posloucham si Keksáky, Proč holky pláčou.. a dost o tom přemejšlim... JE to jeden z nejpravidivějších textů. A to nevynechávám punkový a jiný rockový klasiky.
Vlastně ani nevím, co vám chci tímhle článkem sdělit.
Možná to, že nevim, jsetli vlastně chci být zamilovaná. Třeba do R. -> chci, aby to bylo zase všechno jako na začátku? Už si tak připadam. A pak jsem se z toho čtvrt roku dostávala.. ne. Zakazuju si na to myslet. Už to jde tak nějak blokovat. Nějak se přimět říct "Nemysli na to. Na něj."
.
.
Pain

.
.
.
Nějak se vytrácíš má lásko, jak mince rozměněná na šestáky.. a ze šestáky vytrácím se taky.ějak se vytrácíš má lásko, jak průvan který zimouhřivě studí jak jinovatka, když se ránon vzbudíš... Nějak se vytrácíš má lásko, tak jako blednou v albech podobenky...tak jako žloutnou staré navštívenky ♥

Nevim proč, ale potřebuju vypsat ty miliony řádků. Miliony nepopsaných myšlenek....

To všechno co se mělo stát … bylo.. nic není staršího než včerejší den. A všechno co jsem včera zvlád … silou, je dneska úsměvný a vzdálený jen - spousta příběhů, lásek, jmen.. Ta chvíle kdy jsem prvně vál nocí nad dívčí nahotou a rock and roll zněl...Ta doba kdy jak slunce hřál pocit, že všechno mohl bych mít - jen kdybych já chtěl.. To už dávno je bohužel - Dávno, dávno, to slovo má slzu pod pousmáním. Dávno, dávno, zní ve mně vlídně a bez ustání... ♥

(chvilkové)............ Vzplanutí

19. února 2011 v 22:45 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
...možná jsem čekala na někoho, kdo by mi setřel slzy ze tváře, nebo na někoho kdo by mi na tváři vykouzlil úsměv. A možná jsem ho našla.
Včera, byl koncert. Naprosto úžasnej, a byl tam i on... Ne ON. Ale R. myslim, že jsem se o něm zmínila. Nevím, nejsem si jistá, ale asi k němu cítím víc, než bych měla.... A nevím., asi jsem šťastná. I když jsem včera během koncertu uronila slzu kvůli O. ... *a věřte nebo ne, za to bych si dala přes hubu* ...ale pak to nějak přešlo, aspoň na chvilku...
Seděla jsem tam, na lavičce a R. si přisedl ke mě, chvíli jsme si povídali a pak už jsem nevěděla co, tak jsem ho jen tak letmo objela... a bylo mi přáno. Po chvilce se naše rty začali spojovat a doplňovat, za chvilku jsem cítila jeho ruku pod mým trikem, ale ne tak hladově, nešel mi po kozách, prostě jen si mě přitáhl blíž... každý impuls, který jsem mu poslala mi byl plně oplácen, každý pevnější stisk... bylo to dokonalé, takhle jsem se necítila fakt dlouho. Ani nevím, jak dlouho jsme tam seděli... vím jen, že to bylo dost dlouho... asi tak čtvrt hodiny... vkuse. Aspoň jsem na chvilku zapoměla na toho zpropadence. Juchů.... A pak, když se odtáhl ...(moc brzo, než abych se ho mohla nabažit) si mě jen tak přitáhl a já jsem ho klidně mohla líbat na krku.
Pak se to posralo, protože jsem museli domů... asi jsem se zbláznila.
Juch.

Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...? Juchů...?

....NE. Zas to skončí blbě!!!

Čerpadlo.

15. února 2011 v 20:58 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Už si prostě musim přečerpat, vymazat a utřídit myšlenky. Jsem hloupá, že jsem to neudělala už dřív. Ale co.
Vlastně si tu sedim docela v pohodě, posloucham Deep purple a tak nějak po dlouhé době mam chuť psát. Docela v pohodě? Co to kurva melu? Jsem naštvaně ponížená, ne, vlastně k tomu nemam důvod, ale cejtim se tak. Jo, vlastně. Co jsem vám chtěla zdělit. Spíš proč jsem zase na sebe tak nasraná. Proč jsem nasraná na celej svět... ON... jo On mě pozdravil, zhruba po dvou měsících. Já kráva si myslela, že je to už za mnou. Ale ne, nejdřív jsem byla fakt nejvíc šťastná, ale pak přišel na řadu mozek, a ten mi vysvětlil, že sem blbá... že ho nedokážu jen tak přestat ignorovat, je to škoda? Každopádně jedno "Čus" mě poslalo do stejnejch sraček jako před dvěma měsícema... Sakra. Dneska jsem potkala nějaký kluky v metru, a nee... nebyl tam nikdo podobnej. Do píči.... Sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky, sračky a jen sračky.
Ne, klid. Vzpomeň si na R. ... jo, je to lepší a bylo by to ještě suprovější, kdyby tu byl. Prosim. Ne, chovam se jak pubertální kráva. Ach jo.
V budoucnu plánuju delší články, víc do hloubky, ale dneska na to už prostě nemam. Ne. Nemam. JSEM PÍČA no a co?
pain

Ha.

5. února 2011 v 14:50 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Do pííííííííííííči. Kurva. Zaraná rýma. Ho hajzlu... Do prdele.... Kretén.............................................................................................všechno je na hovno. Kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................. NENÁVIDIM HO....
Nenávidim JÍ...................... ať už táhnou DO PÍČI!!!!!!!!!!!!!!!!!! .......................

a vyložte si to jak chcete..