sem svině... no a co?

15. ledna 2011 v 19:47 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Všechno se zase posralo DO PRDELE!!! Kurva, fuck, je to v pííííče, jebat... ne!!
A přesto, je tu druhá část, mého já, která se potutelně směje! JE SPOKOJENÁ!?
Ale, ne to se nehodí. Mohla jsem jim rozbít přátelství, jsem mrcha.
Když on byl tak krásnej, a hodnej, a dokonale se na mě usmíval. Bylo mi jasný, že to bude jenom na ten večer.
Jsem kráva, a on je debilní skín.
Vdávání


Co že se to vlastně stalo?  Jen jsme se vožrali, zhulili a užívali si. Na začátku bylo všechno tak fajn, a tak přirozený. Tak jednoduchý, pili jsme houbu, sem tam někdo dával špeka, byl tam i můj oblíbenej skín. A ptal se mě na mojí kamarádku, který pak dokonce volal :D A byl tam i můj pankáč, ten, kterýho znam přesně rok a patnáct dní, ten, kterej mě má fakt rád. Ten, kterej se topí ve sračkách kvůli jinýmu vztahu, kterej mu prostě nevyšel. Ten, kterej se nejspíš snaží zamilovat jinde, ale nejde mu to. Ten, kterej se vožere a pak je naštvanej na celej svět. A na mě. Problém je v tom, že jsem mu vlastně nic neudělala a přitom jsem posrala co se dalo. Když v tu chvíli mi to bylo..tak nějak jedno? Prostě, na tom "nasranym pankáčovi - J." bylo vidět, že ho mrzí, když se mě "ten krásnej skín D." dotýkal, nebo objímal... a ke konci.. (?) mno. Zvrtlo se to. Nevim, jakto popsat.. Prostě najednou jsme šli s D. vzadu, od ostatních, povídali jsme si o... (o čem jsme se to sakra bavili?) já.. dokázala jsem jenom vnímat, jak mě drží za pas, a jak hlídá tempo, abych mu stačila. Najednou jsme se jen tak zastavili a povídali si...A potom? Potom... potom mě přitlačil na jednu obrovskou ceduli u nás. A naklonil se.. a prostě, neubránila jsem se. Stáli jsme tam čtvrt hodiny. Cejtila jsem jenom jeho rty. Nic víc, ani čas. Ani problémy. Bylo to fajn, ale každej krásnej okamžik, stojí nějaké trable, bohužel.
Viděla jsem J. vyčítavej a naštvanej výraz. Najednou jsem na sebe začala křičet, ať přestanu... ať přestanu ubližovat jemu, i spoustu dalším lidem.. ale ne, pořád jsem ho držela, pořád on držel mě. Vysvobození v autobuse se ani tak moc nekonalo... Pankáček se na mě ani nekouknul, nepozdravil... NAŠTĚSTÍ... naštěstí se bavil aspoň s D.
Do hajzlu. Všechno stojí za hovno. Zkurvenej chlast. Zasraný hulení. Zpíčená Roniee....
 


Komentáře

1 Es. Es. | Web | 16. ledna 2011 v 16:08 | Reagovat

ze začátku bývá všechno tak normální a celkem fajn.. Až na některé konce, které ne vždy dopadají dobře.. Ty si aspoň při tom líbání nevnímala okolí, jenže já o toho silvestra myslela na kluka, se kterým jsem měla původně být a skončila s jiným.. Tolik mě to sralo..
Takže kašli na to co se stalo, prostě se to stalo a aspoň na ten malý okamžik sis to užila ;) však ono to bude lepší.. ;)

2 Therine Therine | Web | 16. ledna 2011 v 17:35 | Reagovat

Mrzí mě to, nejsem typ člověka, kterej napíše ,,Bude to dobrý, neboj''.
Chlast, drogy udělaj svý.. Vim to..
Hezkým očím a úsměvu ani já neodolám..Tím, že sis užila na jednu noc by tě většina odsoudila jako mrchu a kurvu. A tak dále a tak dále. Ale jsem i toho názoru, že se užívat musí. Zvlášť, když ti to na pár okamžiků přineslo fakt tu ,,rozkoš''. Mít výčitky svědomí z něčeho, to znám. Něco udělám, cítím, že je to špatně, jsem z toho v hajzlu..
Dostaň se z toho..Smutek a pláč ti určitě nesluší!

3 *wif *wif | Web | 16. ledna 2011 v 19:54 | Reagovat

chlast, tráva, atd.... to znám, jenom já nekončila u toho líbání...
alespoň, že si to pamatuješ a bylo to krásný :) takovýhle okamžiky stojej za to.
víš co, dej tomu čas. nemá cenu si to teď vyčítat, stalo se a tím, že budeš užírat nic nezměníš. vím, dobře se to takhle říká, ale zkus to....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama