Šťastnej novej rok? NASRAT.

31. prosince 2010 v 20:29 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
Ano Silvestr a já pořád v půl sedmé trčim doma a koukam do počítače. Nádhera. Navíc jsem tak vytočená, že stejně za chvilku půjdu spát a vyseru se na novej rok. 2011. Stejně je to nechutný. Zas je rok v piči a já sem tam kde před rokem. No neni to smutný? Víte co sem si řikala, jak moc toho změnim? Jediná změna, která by mě teď těšila, je odstěhovat se. Tak třeba do Anglie. 

Zapojit se tam do každodeního stereotypu, vysrat se na všechny a žít jen podle sebe. Kdyby to šlo, tak si to tak nastolim i tady, ale nejde. Proč? Tak třeba kvůli rodině? .. Jak jim mam říct, že bych se tady na to nejradši vysrala a odjela do Rancha? Že nechci bejt ve třech doma a cejtit se tak podprůměrně, tak nedospěle, tak potlačovaně... TAK poníženě. Já tu nechci bejt, ale nechci aby tu byla máma sama. A ta mě taky štve, prostě se neumí bavit a tim to je. Ona ani jednou za rok nevyleze a nejde se bavit. Jediná ženská se kterou se baví, utekla od svýho muže a tak neni v J. A proč třebanejde s těma svejma kolegyněma? Nechápu jí. Řekne mu "Tak jeď.. já tě tu nedržim" A usmívá se na něj, přitom jí na vočích vidim, že by byla naštvaná a nebo smutná. A to ani já ani táta nechem. Tak se budeme podřizovat. Proč ne, že? Když jsem smutná já, nezájem. Ale jakmile je jeden z nich v piči? Aaa.. ne, nejsou sobečtí, jen na mě leze tahle zasraná nálada, že musim bejt doma. Ale co, Silvák byl prej proto, aby jsme přivítali novej rok a se starym se rozloučili. Já ten zkurvenej rok 2010 nechci řešit, a na novej se rozhodně netěšim. Už vidim, jak všichni začej zmatkařit o tom, že novej rok bude jinej, že se všichni změněj. Hovno.
Hm, je osm hodin, táta by hctěl jít pařit a já taky. Už to na mámu zkouší a ta ho pakuje, ať jde. Za chvilku se teprv rozhodne, jak strávim Silváka. Ale nevim, Vypadá to bledě, počítala jsem teda větší vodvaz. Chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat. To mam teď v palici.

Ale Vám, vám co mi strašíte v palici... vám přeju Všechno nejlepší, vožerte se a i ze mě! Aby se vám splnili všechny sny, aby vy co jste chtěli zásadně změnit život nelitovali.. Jo, vy co si dáte předsevzetí, že zhubnete, přestanete kouřit a začnete se učit...neblázněte!  Takže ať je tenhle rok plnejch nadějí, šťastnejch úspěchů a poučných neúspěchů.
 


Komentáře

1 Mandragorka Mandragorka | Web | 1. ledna 2011 v 22:18 | Reagovat

O jeden rok víc či míň, nějak ten přechod neřešim. nevidim důvod slavit něco, co mi čas měří jen okrajově vzhledem k tomu, že se řídim školnim rokem. Každý silvestr jsem u příbuznejch a užírám se nudou, radši bych byla snad i sama doma a v klidu si četla, jenže to nemůžu. Musela bych mít jiný plány na strávení toho večera v jiný společnosti, což nikdy nemám, a tak musim vždycky trčet tam.
   Jinak předsevzetí je lepší si nedávat. Pokud chce člověk něco vážně změnit, ať s tím začne hned a neodkládá to. Odklad dle mýho názoru závaznost zlehčuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama