..chodící arogantnost.

29. prosince 2010 v 0:11 | Roniee ♥ |  By Roniee ♥
..nesnášim prohru. Tak tuhle větu jsem napsala před deseti minutama a nechala ji vyznít. Vy ovšem čtěte dál, za deset minut se ta věta nezmění a nejdojde k dramatické odmlce. Domyslete si ji. Nesnášim prohru v podobě mé osoby, týmu nebo týmu co se mnou vlastně ani nesouvisí. Jako třeba teď v hokeji. Prohrávaj na Kanadou a já s tim nemůžu nic udělat. Jedině tu hulákat před televizí - "To je déébil." Na nic víc se nezmůžu. Nenávidim to.
Samota sama

Moje nálada je den ode dne otupělejší. Čím dál tím míň emocí. Tak si kladu otázku - Je to dobře? Opouštím své staré kamarády, protože vím, že až oni opustí mě, bude to bolet. To snad radši budu za arogantní Roniee, který nikdo není dost dobrej.. Tyhle prázdniny mi dost pomáhají. Nepřicházim s nima do kontaktu, tak mě moc nepokouší svědomí. I když.. sedim tu u počítače a dělá mi dost práce nenapsat (například jemu).. Ještě když mi ucho líže písnička od Sahuly. Našeho "pankového" otce, s ubývající dobou možná děda (?) ne. On je nestárnoucí.
Ne, já to zvládnu. Vždyť i vy mi radíte, ať na to pičuju. Ať se nad to povznesu, že to prej chce nadhled. Nechci zase prohrát. Chci už vypadnout z toho kolotoče. Na druhou stranu, být zase sama? Prej že samota je krásná, když máš někoho, komu o ní povíš...
Ale co, otupělost mi nevadí. Je to příjemnej pocit, pro změnu na nic nemyslet. Na nikoho. Všechno ignorovat. Jenom se vypsat do deníků. Na blog, povědět to Vám, imaginárním přátelům, které si pořádně ani nedovedu představit. A vy mě. Nebo jo?
Svět není nikdy černej ani bílej, jen někdy nechává stíny na duši.. klid, to jen ten Franta, co mi tu řve do ucha. Vlastně nikdy nejsem tak úplně sama. Vždycky je tu se mnou nějaký to svědomí. Druhé já (?) řikejte si tomu jak chcete. Vlastně ne, jsem "člověk dvojích tváří" (zní to fakt vtipně) na jednu stranu chci vrátit všechno do starejch kolejí. Být šťastná. Usmívat se na lidi, a blbý keci oplácet stejnou mincí. Na druhou stranu mi vyhovuje být chodící ignorantka se sklony k aroganci a egoismu. NE, neotevřela jsem si slovník cizích slov, jsou to jen slova, která mě plně vystihují..


Ono to má vážně něco do sebe být nad věcí. Ta namyšlená (?) možná. Zatoužila jsem být dokonalá. Ne tak jako vždycky. Být dokonalá pro ostatní. Chci být dokonalá sama pro sebe. Ať už jsou to známky, nebo že vážně už zhubnu. Budu dokonalá. Ta která z ničeho nemá strach (až na pavouky. s těma se neskamarádim i kdyby to byl poslední žijící druh na (už beztak zničené) planetě. Budu dokonalá. A dříve nebo později o mě uslyšíte. Minimálně v dalším článku.. :D
 


Komentáře

1 therine.. therine.. | Web | 29. prosince 2010 v 17:54 | Reagovat

Druhé ,,já'' to znám. Mám v hlavě takovej hlas, kterej mi něco říká a ten druhej ho pěkně stírá. :D Občas si říkám, jdi za psychoušem, třeba ti ten chlápek pomůže.
Dokonalá? Nikdo není dokonalý..:)

2 Říjnová Říjnová | Web | 29. prosince 2010 v 18:12 | Reagovat

Otupělost navštívila i mě...
Dokonalost je relativní, takže klidně buď dokonalá:) Pro každýho to je stejně něco jinýho:)

3 *wif *wif | Web | 29. prosince 2010 v 18:17 | Reagovat

nevím jestli tohle je zrovna ten nejlepší přístup...... ale tvoje věc...

4 Therine Therine | Web | 31. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

Brouku( :D ) přeju do Novýho roku co nejvíc dobré nálady, co nejvíc lásky a splněných snů. Ať se ti na blogu daří a tak dále a tak dále :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama